bredd ca 7.7 mm, storlek 52, vikt 1.6 g, mått ca 35 X 30 mm, vikt 2.3 g. Ring stämplad GE, Eskilstuna 1889, broschen stämplad CPN
Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10