Signerad A. Kargel och daterad Öland 1955. Duk uppklistrad på pannp 30 x 44 cm.
Ytsmuts. Mindre fläckar.
Riksutställningar, "Axel Kargel".
Auktionen avslutas
1 dag 21 timmar
17 500
1 581
1 668
Utropspris
30 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 18 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
7 jul 10:55
17 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
5 jul 16:25
15 000 SEK
4 jul 16:31
10 000 SEK
4 jul 16:01
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 jul 23:59
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
2 jul 21:50
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor