Förgylld skulpterad dekor, genombrutet krön, 76x31 cm
Bruksslitage. Anlupet glas. Avskavd patina. Krön med gammal lagning. Äldre ej ursprungligt glas. Smärre sprickor
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10