Förgylld, svärtad och målad. Löst krön med dekor av bevingade hästar. Delat, fasettslipat glas. 244 x 92 cm.
Senare målning. Färgbortfall. Renoverad. Kompletterad. Nagg på glas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10