Gösta Wallmark, skulptur, plexiboxar och pinnar. Klarglas och svart.
Enligt etikett under dat. -66. Höjd 69 cm. Bredd 24 cm. Längd 24 cm.
Ytsmuts, smärre repor och slitage. Rester efter tejpbit.
Därefter i arv.