Poul Cadovius, hyllsystem "Royal System" Danmark 1960-tal
Teak, bestående av;
2 skåp 80x38x42 cm
1 hyllplan 80x40 cm,
5 väggfästen höjd 198 cm
fästen av mässing Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken. Fanerskador. Glasskivor med nagg/spricka