Sven Otto Lindström, olja på duk/pannå, signerad och daterad 1928.
"Papegoja". 47 x 40 cm.
Smärre ytslitage. Ställvis färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK