Fanérad med mörkbetsad björk, på kopplad benställning. Tre dörrar, varav två glasade med bakomliggande hyllplan. Bredd 119, djup 36, höjd 141 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Fläckar. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.