Arvid Fougstedt, akvarell & gouache, signerad och daterad Vézelay 14 juli 1933.
"14 juli-firande, Vézelay, 1933". I. 39 x 47 cm.
Ej examinerad ur ram.
Riksutställningar, utställning 1347, "Arvid Fougstedt", kat nr 45.