Jesper Waldersten, blandteknik på papper, signerad.
Ansikte. I. 100 x 70 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Inköpt på Kulturhusets separatutställning om Jesper Waldersten, ”Här kommer jag”, 2007.
Kulturhuset, Stockholm, ”Här kommer jag”, 2007.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
22 000 SEK