Lös sittkudde. Höjd 103,5, bredd 54, djup ca 50, sitthöjd ca 46 cm.
Lagningar. Slitage. Delvis smärre maskstungen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10