1900-talets första hälft. Gulmelerad botten med grå horisontella sträck samt två turkosa kvadrater.
Ställvis något hårdare slitage. Kortsidorna med smärre skador.
Införselmoms (25%) tillkommer på klubbat pris. För ytterligare information vänligen kontakta kundservice, alternativt +46 8-614 08 00.