Mahogny. Skiva med välvd form och glasskiva, tre lådor i sarg med dragringar i mässing. Tredelad spegel. Längd 83, bredd 38, höjd 72, höjd inklusive spegel 122 cm.
Ställvis slitage. Märken. En låda med skada/lagning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.