Bancroft "Björn Borg Personal". handateget lindat med 'Fairway' golflinda. Rester av etikett med namnet Donnay som suttit över Bancroft-namnet på ramen. Längd 69 cm
Slitage.
Proveniens
Björn Borgs hus på Kättilö, Gryts skärgård.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.