Alpo Jaakola, akryl på pannå, sinerad och daterad-88.
"Sammalkäärmeet". 60,5x91 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
700 EUR