Tiffany & Co, ring med briljantslipad diamant ca 0.29 ct.
Platina. Numrerad 31800188. Diamant 0.29 ct enligt gravyr, kvalite ca I vs. Ringskena med 18 briljantslipade diamanter totalt ca 0.17 ct. Storlek 16/51. Vikt 3,2 gram. Presentask medföljer.
Obetydligt ytslitage.