6 bordsgafflar 18 cm
6 bordsknivar 21 cm
6 bordsskedar 18 cm
6 smörgåsgafflar 15 cm
6 smörgåsknivar 17,6 cm
6 dessertskedar 16 cm
6 teskedar 12,5 cm
1 serveringssked (Mema) 21 cm
1 assiettgaffel 12,5 cm
Total vikt inkl rostfria blad 1610 gram.
Smärre slitage.
Inköpta i början av 1980-talet på Widströms Guld i Visby