Gae Aulenti, soffbord, "Tavolo con Ruote", Fontana Arte 1980-tal, Italien.
Bordsskiva av glas med hjul, etsad märkning i glaset Fontana Arte, ca 98x98x25 cm.
Åldersrelaterat slitage.