Spencer Tunick, c-print, signerad och daterad 2002, 2008 och numrerad 1/6 a tergo.
"Helsinki 3". 122 x 125,5 cm.
Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10