Brons, skärm av målad plåt, total höjd 47 cm
Bruksslitage. Repor. Borrad för el
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10