Gillis Lundgren, soffbord, "Impala", IKEA, 1972.
Stomme av kromat stålrör. Skiva av svart laminat. Längd 95, bredd 47, höjd 30 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10