12 bordsskedar 18 cm. 12 bordsgafflar 18 cm. 12 bordsknivar 20,2 cm. 12 moccaskedar 10,5 cm. 1 såssked med förgyllning 16,7 cm.
Total vikt inkl rostfria blad 1981 gram.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10