Okänd konstnär 1800-tal , olja på duk
Porträtt föreställande fru Anna Maria Söderberg, 71 x 56 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Anna Maria Söderberg, född Holm, 1739-1819,
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10