Göran Hongell, dricksglas, 32 st, modell 2157, Karhula/Iittala, 1950/60-tal.
Olika färger. 6 st i originalförpackning. Höjd 8 cm och 6 cm.
Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10