Tygklädd, lös sittdyna och nackkudde, , baktill hjultrissor, sitthöjd 42 cm, 85x85x102 cm
Bruksslitage. Smärre fläckar. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10