"Chagall Litographe III 1962-1968", Julien Cain, Fernand Mourlot och Charles Sorlier, 1969 samt "Chagall Lithographe IV 1969 - 1973", Charles Sorlier och Fernand Mourlot, Éditions André Sauret, 1974. På franska. Med en litografi vardera.
Ej genomgången. Omslag med mindre skador.