18K vitguld, mått hänge 15 x 33 mm med ögla, längd ca 46 cm, totalvikt 15 g. Signerat Bulgari och med italienska stämplar. Etui och certifikat från Bulgari medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.