Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Inredning med två dosor och skål av klarglas med slipad dekor. Längd 31, bredd 15,5, höjd 15 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken. Lagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10