Anne Nilsson, ljusstakar, 3st, glas, 'Celeste', Orrefors.
Grönt glas och klarglas. En med randdekor samt en med prickar, signerade "AN.AK" respektive "AN.ML". Höjd 29,5-34 cm.
Smärre repor.