Lena Bergström, skulptur/skål, 'Planets', Kosta Boda, signerad samt numrerad 256/500.
III/IV 'Mars'. Signerad "7630009 Kosta Boda LIM. ED 256/500 Lena Begström". Certifikat samt box medföljer. Längd 20, höjd 19 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK