Severin Hansen, soffbord, Haslev, Danmark, 1960-tal.
Lackad Jakaranda. Bredd 70,5 cm. Djup 47 cm. Höjd 45,5 cm, etikettmärkt Danish Furniture, nr 152/7425.
Smärre slitage.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här