Mahognyfaner. Beslag av mässing. Glasdörr med bakomliggande hyllplan i glas. Bredd 70, djup 34, höjd 143 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage och märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10