5 st gafflar stämplade GAB 1934-36. 8 st gafflar stämplade AD.LFF 1928. En gaffel CS, 1917. Längd 21,5 cm. Vikt 860 g.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10