Alf Svensson, Bokhylla 6 delar, Bra Bohag 1960-tal.
2 vitrinskåp med nyckel bredd 120 cm, djup 28 cm, höjd 49 cm.
1 hylla bredd 120 cm, höjd 110 cm, djup 28 cm.
1 hylla bredd 120 cm, höjd 49 cm, djup 28 cm.
1 hylla bredd 60 cm, djup 28 cm, höjd 111 cm. Märkt Bra Bohag, Alf Svensson. Nyckel finns.
Repor. Bruksslitage.