Spegel samt spegellampetter, ett par, tenn, 1900-talets första hälft.
Spegel samt ett par spegellampetter med ramar av tenn. Spegellampetterna för ett ljus vardera.
Diameter spegellampetter ca 18 cm. Spegel diameter ca 40 cm
Slitage. Anlupet glas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.