En bordsdekoration uppburen av fyra gripar, två svängda armar med glasskålar samt i mitten slipat glasfat. Höjd 38, bredd 52 cm. Vikt totalt inkl glas ca 2770 gram.
Nagg. Slitage. Otydliga stämplar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.