Mahognyfaner, mässingsskruvar. Ställbar spegel mellan flankerande kolonner med ljushållare överst. Bredd 65 cm, höjd 78 cm.
Skruvfäste med skada på baksidan. Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10