Karl Momen, akryl på duk, signerad och daterad -98-99 a tergo.
"Flame from the east". 122 x 182 cm.
Smärre skrapmärken längs kanterna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK