Blandteknik signerad och daterad 72, bildyta 45,5x55 cm
Ej examinerad ur ram.
Lunds konsthall 1992 katalognummer 36
Klubbat pris
1 800
157
164
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (2 bud)
2 maj 18:08
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
2 maj 18:08
1 500 SEK