Johannes Andersen, fåtöljer ett par Trensum 1950-tal
Stomme av betsat trä, klädd med grön sammet, sitthöjd ca 44 cm, 86x82x75 cm
Bruksslitage. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10