Plånbok i svart intrecciato-läder. Invändigt tre fack, en dragkedsförsedd. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" samt numrerad. Ca 20cm x 10cm x 2,5cm
Obetydligt ytslitage.