OKÄND KONSTNÄR 1800/1900-TAL , träsnitt 2 st Japan
"Famous places in Tokyo 1st National bank Kaium bridge", bildyta 33 x 24 cm. Geisha med samuraj, bildyta 36 x 24 cm
Ej examinerad ur ram. Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10