EINAR HÖSTE, blandteknik, signerad och daterad -90.
P 57 Del av "Ändlös vägg". Bildstorlek 10 x 7 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Galerie Aronowitsch, Stockholm.
Galerie Aronowitsch, Stockholm, oktober 1990.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK