Tudelat. Mahogny. Överdel med glasad dörr och bakomliggande hyllor av glas. Underdel med ett par dörrar och bakomliggande förvaring. Bredd 100 cm, djup 68 cm, höjd 150 cm. Nyckel finns.
Slitage. Krackelyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.