Camébrosch 18K guld. Stämplad AGS, Västerås 1948. Kan användas som hänge. Mått utan ögla ca 3,5 x 4,5 cm. Vikt 16 gram. Brosch med granater, mått ca 3 x 2,5 cm. Vikt 10 gram
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.