Tvådelat skåp fanerat med mahogny. Skåpdörrar med bakomliggande hyll- och lådinredning. Bredd 125, djup 46, höjd 183 cm. Nyckel finns.
Slitage. Skador.
Bröllopsgåva från Dag Melin.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10