Fanerat med palisander. Bredd 200, höjd 200, djup 62 cm.
Omonterat. Ej fullständigt genomgånget. Slitage. Fanerskador.
Danska Ambassaden i Wien.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här