Förgyll och bronserad med pastellagedekor. Fasettslipat glas. Konsolbord med marmorskiva. Spegelns höjd 180, bredd 69, bordets bredd 70, djup 29, höjd 75 cm.
Omarbetad. Kompletterad. Lagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10