Runda med konturerad kant, diameter 37-38 cm, vikt 794 gram resp 1206 gram, en med gravyr. Originalask medföljer
Bruksslitage. Repor. Senare gravyr.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10