Kamerahus, no 1223397.
Med:
Leitz Elmarit-R 1:2,8 f/35mm, no 2202255
Macro-Elmarit-R 1:2,8 f/60mm, no 2630469
Elmarit-R 1:2,8 f/135mm, no 1995751
Summicron-R 1:2 f/50mm, no 2000495
Kamkerahus med repor, slitage. Objektiv med damm, repor. Bukowskis garanterar ej funnktionen.